Lista członków Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Dolina Stobrawy”

Lp Nazwisko/Nazwa Imię/Przedstawiciel
1 3Kultury Spółdzielnia Socjalna Zgodnie z KRS
2 Baldy Jacek
3 Biuro Rachunkowe – BRG Grażyna Sokołowska
4 Błażewski Grzegorz
5 Brzozowska – Bocianek Barbara
6 Bulak Joanna
7 Buła Damian
8 Buła Władysław
9 Bzdzion Józef
10 Chojak Krzysztof
11 Doliński Tadeusz
12 Firma handlowo – usługowa Jacek Bąk
13 Fundacja Artem Silesiam Promovere Członek Zarządu
14 Gmina Byczyna Burmistrz Robert Świerczek
15 Gmina Lasowice Wielkie  Wójt Daniel Gagat
16 Gmina Kluczbork Burmistrz Jarosław Kielar
17 Gmina Olesno Burmistrz Sylwester Lewicki
18 Gmina Wołczyn Burmistrz Jan Leszek Wiącek
19 Gminny Związek „Ludowe Kluby Sportowe” Zgodnie z reprezentacją
20 Godyla Beniamin
21 Górok Piotr
22 Hadasik Irena
23 JAKMAR Sp. z o.o. Marian Kaleta
24 Jurczyk-Miżejewska Anna
25 Jurczyk Dawid
26 Jurczyk Urszula
27 Kaczor Marta
28 König Tomasz
29 Kruszyna Ewa
30 Kucharczyk Henryk
31 Leśnierowska Joanna
32 Lipiński Jerzy
33 Lizoń Małgorzata
34 LZS Borki Małe Zgodnie z reprezentacją
35 LZS Borki Wielkie Zgodnie z reprezentacją
36 LZS Wachowice Zgodnie z reprezentacją
37 LZS Wojciechów Zgodnie z reprezentacją
38 Maj Mirosław
39 Mączka Przemysław
40 Mechanika Pojazdowa Janusz Jurczyk
41 Migoń Dorota
42 Moś Kordula
43 Myśliwczyk Mateusz
44 Nestro PPHU Sp. z o. o. Zgodnie z reprezentacją w KRS
45 Namioty Brol Daniel Brol
46 Nosewicz Henryk
47 OSP Bodzanowice Zgodnie z reprezentacją w KRS
48 OSP Borki Małe Zgodnie z reprezentacją w KRS
49 OSP Borki Wielkie Zgodnie z reprezentacją w KRS
50 OSP Boroszów Zgodnie z reprezentacją w KRS
51 OSP Broniec Zgodnie z reprezentacją w KRS
52 OSP Kocuby Zgodnie z reprezentacją w KRS
53 OSP Kolonia Łomnicka Zgodnie z reprezentacją w KRS
54 OSP Leśna Zgodnie z reprezentacją w KRS
55 OSP Łomnica Zgodnie z reprezentacją w KRS
56 OSP Łowoszów Zgodnie z reprezentacją w KRS
57 OSP Olesno Zgodnie z reprezentacją w KRS
58 OSP Sowczyce Zgodnie z reprezentacją w KRS
59 OSP Stare Olesno Zgodnie z reprezentacją w KRS
60 OSP Wachowice Zgodnie z reprezentacją w KRS
61 OSP Wachów Zgodnie z reprezentacją w KRS
62 OSP Wysoka Zgodnie z reprezentacją w KRS
63 Ośrodek Hipoterapii i Rekreacji Konnej Godziemba Dominika Maliszewska
64 Paluch Tomasz
65 Parafia Bogacica Piotr Piontek
66 Parafia Kuniów Aleksander Kawa
67 Pas-Bud Mirosław Rzepecki
68 Piechowska Katarzyna
69 Pietrucha Robert
70 Plewnia Jerzy
71 Podgórniak Robert
72 Podgórska Maria
73 Powiat Kluczborski Reprezentant Jakub Goliński
74 Ptak-Fioncek Joanna
75 Schatt Jolanta
76 Siwak Beata
77 Stabrawa Edyta
78 Stiller Herbert
79 Stodoła Natalia
80 Stowarzyszenie Rozwoju i Odnowy Wsi Bąków Prezes Zarządu
81 Stowarzyszenie Wsi Bogacica „Bogatalanta” Członek Zarządu
82 Stowarzyszenie Przyjaciół Borkowic Prezes Stowarzyszenia
83 Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi „Dla Chudoby” Członek Zarządu
84 Stowarzyszenie Wsi Grodzisko Rochus Zgodnie z reprezentacją w KRS
85 Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Gronowice Rajmund Jantos
86 Stowarzyszenie Rozwoju i Odnowy Wsi Jasienie Gabriela Prochota
87 Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich Odnowa Krzywiczyny Joanna Staszków
88 Stowarzyszenie Rozwoju i Odnowy Wsi Kujakowice przy Radzie Sołeckiej Kujakowic Górnych Janusz Kallus
89 Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Kuniów Wojciech Fudali
90 Stowarzyszenie Oświatowe Kruk Członek Zarządu
91 Stowarzyszenie Przyjaciół Wsi Laskowice Gabriela Świerc
92 Stowarzyszenie Nasze Lasowice Agnieszka Szyniec
93 Stowarzyszenie Miłośników Lasowic Wielkich Elżbieta Felusiak
94 Stowarzyszenie Miłośników Ligoty Dolnej „Zielona Wyspa” Prezes Zarządu
95 Stowarzyszenie Klaster Dobrej Żywności „Oleski Koszyk”
96 Stowarzyszenie „Nad Stawem” Marta Kulisińska
97 Stowarzyszenie „Pro Musica Viva” Andrzej Kochański
98 Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich Odnowa Wsi Rożnów Marian Kaleta
99 Stowarzyszenie Stobrawa (Stare Olesno) Krzysztof Dragon
100 Stowarzyszenie Rozwoju i Odnowy Wsi Skałągi przy Radzie Sołeckiej w Skałągach Marek Podłowski
101 Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Wojciechów „Św. Wojciecha” Zgodnie z reprezentacją w KRS
102 Spółdzielnia Socjalna GRÓD Andrzej Kościuk lub Eugeniusz Hoffmann
103 Spółdzielnia Socjalna Perunica Zgodnie z reprezentacją w KRS
104 Śliczna Iwona
105 Skoczylas Wiesław
106 Strzelczyk Grzegorz
107 Szajda Katarzyna
108 Taradowska – Kostrzewa Aleksandra
109 Uczniowski Klub Sportowy „Gwiazda”
110 Ulbrych Adam
111 Wąsiak Paweł
112 Wiecha Waldemar
113 Wierzbicki Paweł
114 Wolny Renata
115 Wołczyński Ośrodek Kultury Rafał Neugebauer
116 Wyrwa Grażyna
117 Zajazd Ostoja Bernadeta Strońska
118 Zamorowska Marta
119 Zatylna Milena
120 Zawadzka Katarzyna
121 Zawadzka Patrycja
122 Zinerg Sp. Z o.o. w organizacji Członek Zarządu
123 Żarczyńska-Dybka Barbara

 

Aktualizacja 15.11.2017r.