Lista Członków Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Dolina Stobrawy”

 

Lp Nazwisko/Nazwa Imię/Przedstawiciel
1 Baldy Jacek
2 Błażewski Grzegorz
3 Bulak Joanna
4 Buła Damian
5 Buła Władysław
6 Bzdzion Józef
7 Chojak Krzysztof
8 Firma handlowo – usługowa Jacek Bąk
9 Fundacja Artem Silesiam Promovere Członek Zarządu
10 Gmina Byczyna Burmistrz
11 Gmina Lasowice Wielkie  Wójt
12 Gmina Kluczbork Burmistrz
13 Gmina Olesno Burmistrz
14 Gmina Pokój Wójt
15 Gmina Wołczyn Burmistrz
16 Gminny Związek „Ludowe Kluby Sportowe” Zgodnie z reprezentacją
17 Górok Piotr
18 Hadasik Irena
19 JAKMAR Sp. z o.o. Marian Kaleta
20 Jurczyk Dawid
21 Jurczyk Urszula
22 König Tomasz
23 Kruszyna Ewa
24 Kucharczyk Henryk
25 Leśnierowska Joanna
26 Lipiński Jerzy
27 Lizoń Małgorzata
28 LZS Borki Małe Zgodnie z reprezentacją
29 Maj Mirosław
30 Mączka Przemysław
31 Migoń Dorota
32 Myśliwczyk Mateusz
33 Nestro PPHU Sp. z o. o. Zgodnie z reprezentacją w KRS
34 Namioty Brol Daniel Brol
35 Nosewicz Henryk
36 OSP Bodzanowice Zgodnie z reprezentacją w KRS
37 OSP Borki Wielkie Bernard Kandora lub
Małgorzata Pach
38 OSP Boroszów Zgodnie z reprezentacją w KRS
39 OSP Broniec Zgodnie z reprezentacją w KRS
40 OSP Kocuby Zgodnie z reprezentacją w KRS
41 OSP Kolonia Łomnicka Zgodnie z reprezentacją w KRS
42 OSP Leśna Zgodnie z reprezentacją w KRS
43 OSP Łomnica Zgodnie z reprezentacją w KRS
44 OSP Łowoszów Zgodnie z reprezentacją w KRS
45 OSP Olesno Zgodnie z reprezentacją w KRS
46 OSP Sowczyce Zgodnie z reprezentacją w KRS
47 OSP Stare Olesno Zgodnie z reprezentacją w KRS
48 OSP Wachowice Zgodnie z reprezentacją w KRS
49 OSP Wachów Zgodnie z reprezentacją w KRS
50 OSP Wysoka Zgodnie z reprezentacją w KRS
51 Ośrodek Hipoterapii i Rekreacji Konnej Godziemba Dominika Maliszewska
52 Paluch Tomasz
53 Parafia Bogacica Piotr Piontek
54 Pas-Bud Mirosław Rzepecki
55 Pietrucha Robert
56 Podgórniak Robert
57 Powiat Kluczborski Reprezentant Artur Nowak
58 P.P.H.U. Kłos s.c.
Beniamin i Ewa Godyla
Szymon Godyla
59 Ptak-Fioncek Joanna
60 Radwańska Karolina
61 Schatt Jolanta
62 Siwak Beata
63 Stabrawa Edyta
64 Stiller Herbert
65 Stowarzyszenie Rozwoju i Odnowy Wsi Bąków Prezes Zarządu
66 Stowarzyszenie Wsi Bogacica „Bogatalanta” Członek Zarządu
67 Stowarzyszenie Przyjaciół Borkowic Prezes Stowarzyszenia
68 Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi „Dla Chudoby” Członek Zarządu
69 Stowarzyszenie Wsi Grodzisko Rochus Zgodnie z reprezentacją w KRS
70 Stowarzyszenie Rozwoju i Odnowy Wsi Jasienie Gabriela Prochota
71 Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich Odnowa Krzywiczyny Joanna Staszków
72 Stowarzyszenie Rozwoju i Odnowy Wsi Kujakowice przy Radzie Sołeckiej Kujakowic Górnych Janusz Kallus
73 Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Kuniów Wojciech Fudali
74 Stowarzyszenie Oświatowe Kruk Członek Zarządu
75 Stowarzyszenie Przyjaciół Wsi Laskowice Gabriela Świerc
76 Stowarzyszenie Miłośników Lasowic Wielkich Elżbieta Felusiak
77 Stowarzyszenie Miłośników Ligoty Dolnej „Zielona Wyspa” Prezes Zarządu
78 Stowarzyszenie Klaster Dobrej Żywności „Oleski Koszyk”
79 Stowarzyszenie „Nad Stawem” Marta Kulisińska
80 Stowarzyszenie „Pro Musica Viva” Andrzej Kochański
81 Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich Odnowa Wsi Rożnów Marian Kaleta
82 Stowarzyszenie Stobrawa (Stare Olesno) Krzysztof Dragon
83 Stowarzyszenie Rozwoju i Odnowy Wsi Skałągi przy Radzie Sołeckiej w Skałągach Marek Podłowski
84 Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Wojciechów „Św. Wojciecha” Zgodnie z reprezentacją w KRS
85 Spółdzielnia Socjalna GRÓD Andrzej Kościuk lub Eugeniusz Hoffmann
86 Śliczna Iwona
87 Szajda Katarzyna
88 Sztojko-Chałupczyńska Aneta
89 Uczniowski Klub Sportowy „Gwiazda”
90 Wiecha Waldemar
91 Wierzbicki Paweł
92 Wojczyszyn Janusz
93 Wolny Renata
94 Wołczyński Ośrodek Kultury Dyrektor
95 Wróbel Gabriela
96 Wydruki 123 Sp. z o. o. Aleksander Pyka
97 Wyrwa Grażyna
98 Zajazd Ostoja Bernadeta Strońska
99 Zamorowska Marta
100 Zinerg Sp. Z o.o. w organizacji Członek Zarządu
101 Z.P.H.U. TOK-FREZ Martin Wildau
102 Żarczyńska-Dybka Barbara

 

Aktualizacja 04.01.2021r.